Pasaulinis partneris

Siūlome finansinius sprendimus klientams, perkantiems „Volvo Group“ gaminį. Esame „Volvo Group“ dalis. Todėl pažįstame jūsų transporto priemones, jūsų įrangą ir transporto pramonę. Mes išmanome jūsų verslą geriau nei kas nors kitas. Todėl galime pasiūlyti asmeniškai pritaikytą sprendimą iš pasaulinio partnerio, kuriuo galite pasitikėti.

Visapusis sprendimas

Nuo vieno įrenginio iki viso transporto priemonių parko. Nauji ar naudoti. Galite gauti kompleksinį sprendimą savo verslui. Jūsų transporto priemonė ar statybinė technika, dalys ir priežiūra, finansavimas ir draudimas – viskas viename pasiūlyme. „Volvo Group“ pasiūlyme. Ir įgausite tiekėjo, kuris parems Jus ir gerais, ir sunkiais laikais, jėgos. Kiekviename žingsnyje.

Lengva dirbti

Su mumis lengva bendradarbiauti. Mes veikiame greitai. Mūsų paslaugos patogiai prieinamos per mūsų vietos prekybos atstovą. Gausite pritaikytą sprendimą, kuriuo galima pasikliauti.

Mūsų pasiūlymai

Mūsų pasiūlymai

Teikiame pritaikytas paslaugas, pvz., finansavimo ir draudimo, „vieno langelio“ principu tiesiogiai per jūsų prekybos atstovybę. „Volvo Group“ klientai, įsigydami bet kokio dydžio įrangą, gali pasinaudoti ir išskirtinėmis finansavimo programomis.

Sužinokite daugiau
Valdykite savo ateitį

Valdykite savo ateitį

Kartu, kaip viena komanda, judanti viena kryptimi, siekiame perkelti mūsų veiklos efektyvumą į kitą lygmenį, kad ir ką bedarytume. Darbuotojams, siekiantiems tobulėti, siūlome iššūkių nestokojančią ir patrauklią darbo vietą su įdomiomis karjeros galimybėmis.

Aplankykite mūsų karjeros skyrių