Kaip „Volvo Group“ dalis, esame vienos iš pasaulyje pirmaujančių transporto sprendimus teikiančių įmonių finansinis svertas.

„Volvo Financial Services“ teikia visų rūšių finansines paslaugas sunkvežimių, statybinės įrangos, autobusų ir jūrų pramonei. Pagrindinės bendrovės, kurias palaiko „Volvo Financial Services“, yra „Volvo Trucks“, „Volvo Construction Equipment“, „Volvo Buses“, „Mack Trucks“, „Renault Trucks“, „UD Trucks“, SDLG ir „Eicher“.

„Volvo Financial Services“ buvo įsteigta 2001 m., jos pagrindinė būstinė yra Grynsbore, Šiaurės Karolinoje, JAV. Bendrovėje dirba per 1 400 žmonių visame pasaulyje, ji teikia klientų finansavimo ir draudimo paslaugas daugiau kaip 40 šalių.

Dėl mūsų pagarbios ir palaikančios kultūros tapome patraukliausiu darbdaviu mūsų pramonėje ir pirmu „Volvo Group“ klientų bei prekybos atstovų finansiniu pasirinkimu. Nors esame pasaulinė organizacija, savo veikloje naudojame ir vietos kompetenciją. Užsibrėžėme užmegzti ir palaikyti ilgalaikius santykius viso verslo ciklo metu.

„Volvo Group“

„Volvo Group“

„Volvo Financial Services“ priklauso „Volvo Group“. „Volvo Group“ yra viena iš pirmaujančių pasaulyje sunkvežimių, autobusų ir jūrinių bei pramoninių jėgos agregatų gamintojų.

Sužinokite daugiau apie „Volvo Group“
Valdykite savo ateitį

Valdykite savo ateitį

Kartu, kaip viena komanda, judanti viena kryptimi, siekiame perkelti mūsų veiklos efektyvumą į kitą lygmenį, kad ir ką bedarytume. Darbuotojams, siekiantiems tobulėti, siūlome iššūkių nestokojančią ir patrauklią darbo vietą su įdomiomis karjeros galimybėmis.

Aplankykite mūsų karjeros skyrių